Životní osudy…

zena

Žena – 21.5.1925 v Rakousku ( bez hodiny narození).

Základní horoskop + tranzity v době úmrtí.

Těžce nemocná žena,která zemřela v květnu 2005.

Narodila se v Rakousku, vychovali ji prarodiče, měla 7 dětí, z nichž jedno v útlém věku zemřelo na černý kašel. Postupem času pečovala o další 4 nevlastní děti. Byla drobné postavy, velmi energická, se smyslem pro humor, tvrdohlavá, pracovitá, šetrná, pomáhala druhým v nouzi, ačkoliv sama mnoho neměla. Chuť a sílu do života jí dodávala víra v Boha – silně věřící. Milovala zvířata, přírodu, celý život těžce pracovala. Podrobila se operaci tlustého střeva(rakovina). Bojovala neuvěřitelně statečně a navzdory všemu neztrácela naději a optimismus. Nikdy jí nebylo řečeno, jakou nemocí trpí, ale zdá se, že věděla…

Žila ve svém bytě společně se synem, který se k ní příliš láskyplně nechoval, neprojevoval úctu, soucit a pochopení pro stařičkou a těžce nemocnou ženu. Po týdenní hospitalizaci zemřela ve spánku.

Zaslouží si úctu a obdiv, tak jako mnoho dalších, kteří prožili těžký život, chudobu, válku, těžkou nemoc. Každý člověk má nějaké chyby, ale v době nejtěžšího utrpení je třeba, abychom projevili soucit, pochopení, trpělivost a pečovali o své blízké se sebezapřením až do samého konce.Nikdy nevíme, co potká v životě nás a na čí pomoc se budeme muset spolehnout.