Energie čísla: 3 šestky

Energie čísla: 3 šestky 

Vnímejte znamení, všímejte si toho, co se kolem vás děje, jaké máte pocity.

Stalo se, že jsem shodou okolností byla spojena s tímto číslem. Prostě jsem ho přehlédla, nevnímala, neviděla. Bylo mi totiž záměrně skryto – ne lidmi, ale tmou, zlem. Jistě to byl nějaký záměr, zkouška, kterou jsem měla projít, něco pochopit a vykonat.

Této energii jsem nebyla vhod, protože já jsem na straně Světla a tak následovaly různé útoky, schválnosti, škody. Při napojení na toto číslo přes jistý zdroj jsem vnímala dočasné odpojení od myšlenek (pocit, že se nemůžete soustředit, vnímat sebe sama a druhé) a jen za pomoci silné vůle jsem se vždy vzpamatovala. Pocit bezvědomí, mimo; jen víte, že jste, ale nejste ničeho vědomě schopni, jste ochromeni – opravdu nepříjemné. Nikdy bych nevěřila, že něco takového může existovat, že se to stane právě mně.

Počáteční komplikace, napětí, špatný vnitřní pocit a přítomnost zla jsem zlehčovala a nevnímala to jako upozornění. Stále jsem nic netušila a o čísle jsem neměla ani ponětí, a to jsem to číslo psala na papír – naprosto zaslepená… Nepochopitelné, že? Když jsem neposlechla vnitřní pocity, tak přišlo varování na hmotné úrovni. Nejdříve mi spadla má fotka v rámečku (mohla spadnout jiná, kde nejsem já;mimochodem byla to stejná fotka, která je na stránce „o mně „) z nepochopitelných důvodů a bez cizího přičinění a pak přestaly fungovat mé hodinky s náramkem z kamínků ihned poté, co byl zveřejněn můj článek (ne zde na webu). Vyměnila jsem baterku – nešly. Vytáhla jsem náhradní hodinky a také najednou nešly. Takže mi konečně došlo, že se něco děje, že je něco špatně, že mě někdo nebo něco varuje. Hledala jsem a našla – právě toto číslo 666.

Večer, než jsem šla spát, se mi zjevila usmívající se bytost z jiné dimenze  v barvě modré oblohy, kdy jsem na ni nechápavě koukala, pak jsem se lekla a ona zmizela. Došlo mi, že tím mi chtěl někdo něco říci – že udělal, co mohl, abych prohlédla a pochopila; že už vím a dál je vše na mně. Najednou mě zaplavil blažený pocit klidu, věděla jsem, co dělat.

Přeji klid, mír a lásku všem.

Vlasta